پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
کیف پول‌های تون کوین
  • 1403/04/10

توکن تون کوین از یک کیف‌پول اختصاصی به نام تن والت (TON Wallet) برخوردار است.

به کاربران این امکان را می‌دهد که بدون واسطه، پرداخت‌های سریع و ایمنی را بر اساس تکنولوژی بلاک‌چین انجام دهند. این کیف‌پول با استفاده از تکنولوژی بلاک‌چین، اطلاعات تراکنش‌ها را به صورت امن و دائمی ذخیره می‌کند و امکان بررسی تاریخچه تراکنش‌ها برای کاربران فراهم می‌کند.

علاوه بر این، شبکه تون کوین خدمات کیف‌پول امن را نیز ارائه می‌دهد و با چند کیف‌پول غیرامن شخص ثالث نیز همکاری می‌کند. این کیف‌پول‌های غیرامن، برای کاربرانی که تمایل دارند به‌طور مستقل کنترل بیشتری روی دارایی‌های خود داشته باشند، مناسب می‌باشند.

کیف‌پول تن کوین به دو نوع تقسیم می‌شود: یکی به نام @wallet برای کاربرانی که تمایل دارند تراکنش‌های خود را از طریق پلتفرم تلگرام انجام دهند و دیگری به نام @cryptobot برای ذخیره‌سازی، انتقال یا معامله تون کوین است.

استفاده از هردو ربات بسیار آسان است. برای استفاده از آنها، پس از راه‌اندازی کیف‌پول و افزودن مای والت (My Wallet)، کاربران می‌توانند به‌سرعت به تون کوین خود در هر پنجره چت دسترسی داشته باشند. این ربات‌ها به کاربران کمک می‌کنند تا فرآیند خرید یا ارسال تن کوین را به‌سادگی و با اطمینان بیشتری انجام دهند.