پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
trx

ترون

TRX, TRON

0 $
2.70 7,757.4 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 4,893,949,203 $
حجم معاملات 24h 433,073,564 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 7,844 تومان
آخرین معامله 7,742 تومان

ترون چیست؟

ترون یک سیستم عامل مبتنی بر بلاکچین می باشد، که هدف آن اطمینان از مناسب بودن این فناوری برای استفاده روزمره است. در حالی که بیت کوین می تواند حداکثر شش معامله در ثانیه و اتریوم تا 25 معامله انجام دهد ، ترون ادعا می کند که شبکه آن ظرفیت 2000 TPS 24/7 را دارد.

این پروژه به عنوان یک پلت فرم غیرمتمرکز متمرکز بر اشتراک و سرگرمی محتوا توصیف می شود و به همین منظور ، یکی از بزرگترین اقدامات آن سرویس اشتراک فایل BitTorrent در سال 2018 بود.

به طور کلی ، ترون اهداف خود را به شش مرحله تقسیم کرده است. این موارد شامل ارائه به اشتراک گذاری فایل توزیع شده ساده ، هدایت تولید محتوا از طریق جوایز مالی ، اجازه دادن به سازندگان محتوا برای راه اندازی توکن های شخصی خود و عدم تمرکز در صنعت بازی است.

ترون همچنین یکی از محبوب ترین بلاک چین ها برای ساخت DApps است.

چه کسانی بنیانگذار ترون هستند؟

ترون توسط جاستین سان تاسیس شد که اکنون به عنوان مدیر عامل شرکت فعالیت می کند،  در دانشگاه پکن و دانشگاه پنسیلوانیا تحصیل کرده، توسط مجموعه فوربس آسیا در سری 30 زیر 30 سال برای کارآفرینان شناخته شد.

وی در سال 1990 متولد شد و در گذشته با ریپل نیز ارتباط داشت ( به عنوان نماینده اصلی آن در منطقه چین بزرگ خدمت می کرد.)

چه چیزی ترون را منحصر به فرد می کند؟

ترون خود را به عنوان محیطی قرار داده ، که سازندگان محتوا می توانند به طور مستقیم با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. با حذف سیستم عامل های متمرکز اعم از سرویس های پخش جریانی ، فروشگاه های برنامه یا سایت های موسیقی امید است که در نهایت سازندگان به دلیل واسطه گری ضرر نکنند. به نوبه خود ، این امر همچنین می تواند محتوا را برای مصرف کنندگان کمتر کند. با توجه به اینکه چگونه بخش سرگرمی به طور فزاینده ای دیجیتالی می شود ، ترون می تواند در استفاده از فناوری بلاکچین در این صنعت نقشی اساسی داشته باشد.

این شرکت همچنین می گوید که یک تیم توسعه دهنده با استعداد و باتجربه ، مستقر در سراسر جهان ، دارد که از شرکت های بزرگی مانند آزمایشگاه Ripple گرفته شده است.

آخرین و نه مهمترین ، در حالی که برخی دیگر از پروژه های بلاکچین می توانند در مورد برنامه های خود برای توسعه مبهم باشند ، ترون با ارائه یک نقشه راه که اهداف آن را برای سالهای آینده نشان می دهد ، یک نقطه تفاوت را ارائه می دهد.

چند سکه ترون (TRX) در گردش وجود دارد؟

ترون در کل بیش از 100 میلیارد نشانه در اختیار دارد و در زمان نوشتن این مطلب ، حدود 71.6 میلیارد از این تعداد در گردش است.

هنگامی که فروش توکن در سال 2017 برگزار شد ، 15.75 میلیارد TRX به سرمایه گذاران خصوصی اختصاص یافت ، در حالی که 40 میلیارد دلار دیگر برای شرکت کنندگان اولیه سکه در نظر گرفته شد. به بنیاد ترون 34 میلیارد اعتبار داده شد و یک شرکت متعلق به جاستین سان 10 میلیارد درآمد کسب کرد.

در مجموع ، این بدان معنا بود که 45٪ از عرضه TRX به بنیانگذار و خود پروژه اختصاص یافته است ، در حالی که 55٪ بین سرمایه گذاران توزیع شده است. منتقدان معتقدند که این نسبت بسیار بالاتر از آن است که در سایر پروژه های ارز رمزنگاری شده مشاهده شده است.

شبکه ترون چگونه ایمن است؟

ترون از سازوكاری اجماع استفاده می كند كه به عنوان اثبات منافع سهام شناخته شده شناخته می شود.

دارندگان TRX می توانند ارز رمزنگاری شده خود را مسدود کنند تا Tron Power بدست آورند ، به این معنی که آنها می توانند به "نمایندگان فوق العاده" که به عنوان تولید کننده بلوک خدمت می کنند رای دهند.

این تولیدکنندگان بلوک در ازای تأیید معاملات ، پاداش TRX دریافت می کنند و سپس این پاداش ها بین افرادی که به آنها رای داده اند توزیع می شود.

طبق ترون ، این روش به بلاکچین آن کمک می کند تا به سطح بالاتری از توان برسد.

ترون (TRX) را از کجا می توانید خریداری کنید؟

خرید ترون از ده ها صرافی که در آن لیست شده است از جمله Poloniex ، Bancor ، KuCoin ، Binance ، Bitfinex ، Coinbene و غیره امکان پذیر است. با این حال ، توسط Coinbase پشتیبانی نمی شود.