پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
sushi

سوشی سواپ

SUSHI, SushiSwap

0 $
2.43 56,415 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 147,863,497 $
حجم معاملات 24h 110,256,282 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 56,295 تومان
آخرین معامله 55,973 تومان

سوشی سواپ چیست؟

سوشی سواپ(SUSHI) نمونه ای از سازندگان بازار خودکار (AMM) است. AMM که ابزاری محبوب در بین کاربران ارزهای رمزپایه است ، مبادلاتی غیرمتمرکز که از قراردادهای هوشمند برای ایجاد بازارهای مختلف برای هر جفت ارز استفاده می کنند.
سوشی سواپ در سپتامبر سال 2020 به عنوان یک چنگال Uniswap ، AMM که با جنبش غیرمتمرکز مالی (DeFi) و رونق تجارت مرتبط با رمزهای DeFi مترادف شده است ، راه اندازی شد.
هدف سوشی سواپ تنوع بخشیدن به بازار AMM و همچنین افزودن ویژگیهای دیگری است که قبلاً دریونی سواپ( (Uniswap ، مانند افزایش جوایز برای شرکت کنندگان شبکه از طریق توکن داخلی آنSUSHI ، وجود نداشته است.


چه کسانی بنیانگذار سوشی سواپ هستند؟
سوشی سواپ توسط نهادی مستعار که فقط به عنوان سرآشپز نومی شناخته می شود تاسیس شد. درباره سرآشپز نومی ، یا انگیزه وی برای مجبور شدن از Uniswap اطلاعات کمی در دست است.

این پروژه دارای دو بنیانگذار نام مستعار دیگر است ، سوشی سواپ و 0xMaki ، که به آنها فقط Maki نیز گفته می شود. بین آنها ، کد سوشی سواپ ، توسعه محصول و عملیات تجاری را مدیریت می کنند.
اخیراً ، مالکیت عملا سوشی سواپ به سام بانکمن فرید ، مدیر عامل شرکت مبادله مشتقات FTX و استارت آپ معاملات کمی Alameda Research منتقل شد.
Bankman-Fried یکی از شرکت کنندگان مشهور و مفسر بازار ارزهای رمزنگاری شده که به طور مرتب در مصاحبه های رسانه ای حضور دارد.


چه چیزی سوشی سواپ را منحصر به فرد می کند؟
سوشی سواپ در درجه اول به عنوان AMM وجود دارد که از طریق آن نقدینگی تجارت خودکار بین هر دو دارایی ارز رمزنگاری شده تنظیم می شود.
مخاطبان اصلی آن بازرگانان DeFi و نهادهای وابسته هستند که می خواهند از رونق نشانه های پروژه استفاده کنند و نقدینگی ایجاد کنند.
AMM ضمن جلوگیری از مشکلاتی مانند مسائل نقدینگی ، که مانع مبادلات سنتی غیرمتمرکز است ، کتاب سفارشات را کاملاً از بین می برد.
سوشی سواپ قصد دارد با افزایش تأثیری که کاربران می توانند بر عملکرد و آینده آن داشته باشند ، پیشنهادات والدین خود ، Uniswap را بهبود بخشد.
این سیستم عامل معاملات 0.3 درصدی را در بخش نقدینگی خود کاهش می دهد ، در حالی که رمز SUSHI آن برای پاداش بخشی از هزینه های کاربران استفاده می شود. SUSHI همچنین به کاربران این حق را می دهد تا از حقوق حاکمیت برخوردار شوند.


چه تعداد سکه سوشی سواپ(SUSHI) در گردش وجود دارد؟
رمز سوشی سواپ در داخل SUSHI با نرخ 100 نشانه در هر بلوک ایجاد می شود. 100000 بلوک اول دارای پاداش بلوک 1000 SUSHI بودند.
عرضه SUSHI به نرخ بلوک بستگی دارد. تقریباً با روزانه 6500 و در نتیجه 650.000 نشانه جدیدی که روزانه ضبط می شود ، تا سپتامبر 2021 ، یک سال پس از اولین راه اندازی سوشی سواپ ، تقریباً 326 میلیون نشانه در گردش خواهد بود.
SUSHI هیچ حق بیمه ای نداشت و شروع به ضرب در بلوک اتریوم با شماره 1.0750.000کرد که با عرضه صفر توکن شروع می شود.


شبکه سوشی سواپ چگونه ایمن است؟
سوشی سواپ سعی دارد با بالا بردن قدرت حاکمیت کاربران خود ، خطرات سنتی واریز وجه در قراردادهای هوشمند را کاهش دهد.
ناشناس بودن توسعه دهندگان آن فراتر از نقطه نظر فنی سوالاتی را ایجاد می کند. به عنوان مثال ، در سپتامبر سال 2020 ، سرآشپز نومی پس از بیرون کشیدن 38000 نفر در اتریوم (ETH) از سوشی سواپ ، درگیر کاربران شد. بودجه متعاقباً بازگرداند و سرآشپز نومی علناً از این کار عذرخواهی و این اقدام را یک اشتباه خواند.


سوشی سواپ(SUSHI) را از کجا می توانید خریداری کنید؟
سوشی سواپ(SUSHI) یک توکن است که به صورت آزادانه قابل معامله است و بیشترین حجم مبادلات عمده در Binance ، Huobi Global و OKEx انجام می شود.
جفت ارزهای رمزنگاری شده و پول های ثابت دیگر و همچنین فیات از جمله در صرافی FTX Bankman-Fried فعال هستند.