پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
one

هارمونی

ONE, Harmony

0 $
6.54 798.36 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 181,993,717 $
حجم معاملات 24h 18,997,677 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 806 تومان
آخرین معامله 798 تومان

هارمونی چیست؟

هارمونی یک بستر بلاکچین است که برای تسهیل ایجاد و استفاده از برنامه های غیرمتمرکز (DApps) طراحی شده است. این شبکه قصد دارد با تمرکز بر تقسیم حالت تصادفی ، که باعث ایجاد بلوک در چند ثانیه می شود ، شیوه کار برنامه های غیرمتمرکز را نوآوری کند.

طبق وب سایت پروژه ، انتظار می رود هارمونی قراردادهای متقابل و زیرساخت های بین زنجیره ای را تا پایان سال 2021 معرفی کند.

چه کسانی بنیانگذار هارمونی  هستند؟

استفان تسه بنیانگذار و مدیر عامل شرکت هارمونی است. او دکترای خود را از دانشگاه پنسیلوانیا ، متخصص در پروتکل های رمزنگاری و نظریه نوع دارد.

دکتر تسه در حالی که مدرک خود را به پایان می رساند ، یک کارآموز تحقیق در مایکروسافت شد. در سال 2006 او به عنوان مهندس ارشد در گوگل کار کرد و چهار سال را در این شرکت گذراند. در سال 2011 او Spotsetter را تاسیس کرد ، یک موتور جستجوی موفق که بعداً اپل آن را خریداری کرد. در سال 2014 ، دکتر تسه مهندس اصلی اپل شد.

وی هارمونی را در سال 2017 تاسیس کرد. تیم موسس هارمونی دوازده نفر را تشکیل می دهد که هفت نفر از آنها کارمندان سابق گوگل ، اپل ، مایکروسافت و آمازون هستند.

چه چیزی هارمونی  را منحصر به فرد می کند؟

شبکه اصلی هارمونی با تمرکز بر سرعت پردازش و اعتبار سنجی ، ایجاد انقلابی در ایجاد بلوک است. با معرفی فرآیند خرد کردن ، این شرکت بار اعتبار سنجی گره را به میزان قابل توجهی کاهش داد.

برای اطمینان از محافظت از گره ها و ایمن سازی فرآیند اعتبار سنجی ، هارمونی عملکرد تصادفی قابل تأیید (VRF) را برای عضویت خرده پا بی طرفانه و غیرقابل پیش بینی معرفی کرد. این به این معنی است که گره ها و اعتبار سنج ها به صورت تصادفی اختصاص داده و دوباره تعیین می شوند.

برنامه هارمونی Grants پروژه ابتکاری است که هدف آن حمایت از نوآوری و جذب توسعه دهندگان به شبکه اصلی هارمونی است.

چه تعداد سکه هارمونی (ONE) در گردش وجود دارد؟

هارمونی (ONE) حداکثر 12.600.000.000توکن دارد. از فوریه 2021 ، میزان عرضه در بازار در حدود 9.684.723.862 ONE است.

از کل عرضه توکن های ONE ، 22.4٪ به فروش اولیه بذر اختصاص داشت. 12.5٪ دیگر برای فروش اضافی Launchpad اختصاص داده شد. تیم بنیانگذار هارمونی و توسعه دهندگان 16.9٪ از کل عرضه را دریافت کردند. حدود 26.4٪ از نشانه های ONE به توسعه پروتکل اختصاص داشت ، در حالی که 21.8٪ دیگر به توسعه اکوسیستم اختصاص یافته بود.

امنیت شبکه هارمونی چگونه است؟

هارمونی نسخه جدیدی از اجماع اثبات سهام (PoS) را معرفی می کند. این روش که اثبات سهام موثر (EPoS) نامیده می شود ، اجازه می دهد تا همزمان از صدها اعتبار سنج استفاده شود. این روش اجماع مطابق با مفهوم خرد شده استفاده شده در شبکه هارمونی توسعه یافته است.

برخلاف مکانیزم های اجماع اثبات کار PoW) ، (EPoS برای زمان پردازش سریعتر و مقیاس پذیری بهتر طراحی شده است. در حالی که PoW به انرژی الکتریکی و محاسباتی زیادی احتیاج دارد ، روشهای اجماع متقابل به تعداد زیادی از دارندگان ارزش ، که اعتبارسنج می شوند ، متکی هستند.

هارمونی همچنین به دنبال تقویت انگیزه های سهام برای جذب بیشتر اپراتورهای گره است. طرح هارمونی Open Staking تعامل با شبکه را تشویق می کند و ذینفعانی را که بیشترین مقدار ONE را دارند ، تشویق می کند.

هارمونی (ONE) را از کجا می توانید خریداری کنید؟

رمزهای هارمونی (ONE) را می توان در اکثر صرافی های بزرگ خریداری کرد ، مانند:

  • Binance
  • MXC.COM
  • Huobi Global