پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
cro

کریپتو

CRO, Crypto-Com-Coin

0 $
0 5,835.9 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 1,612,088,020 $
حجم معاملات 24h 15,587,975 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 5,868 تومان
آخرین معامله 5,805 تومان

کریپتو چیست؟

سکه کریپتورمز بورسی ارز بومی کریپتو چین است - بلاکچین غیرمتمرکز و منبع باز توسعه یافته توسط شرکت پرداخت ، تجارت و خدمات مالی کریپتو.
کریپتو چین یکی از محصولات مجموعه کریپتو است که برای تسریع در پذیرش ارزهای رمزپایه به عنوان وسیله ای برای افزایش کنترل شخصی بر پول ، حفاظت از داده های کاربر و محافظت از هویت کاربران طراحی شده است. زنجیره بلوک CRO در درجه اول به عنوان وسیله نقلیه ای عمل می کند که برنامه پرداخت موبایل Crypto Pay را تأمین می کند.
در آینده ، کریپتو در نظر دارد تا دسترسی به سیستم عامل CRO را گسترش دهد تا محصولات دیگر خود را نیز تأمین کند.
CRO در ماه های نوامبر-دسامبر 2018 به طور مستقیم پخش شد.
 
بنیانگذاران سکه کریپتو چه کسانی هستند؟
سکه کریپتو توسط شرکت کریپتو به عنوان بخشی از چشم انداز "قرار دادن ارز رمزنگاری شده در هر کیف پول" راه اندازی شد. کریپتو خود در ژوئن 2016 با عنوان "Monaco Technologies GmbH" توسط کریس مارسالک ، رافائل ملو ، گری اور و بابی باو تاسیس شد.
کریس مارسالک، تحصیلکرده دانشگاه لهستان Adam Mickiewicz ، سه شرکت را قبل از شروع کریپتو تأسیس و ریاست آن را بر عهده داشته: طراحی و ساخت تجارت الکترونیک Starline Polska ، برنامه تلفن همراه خدمات مستقر در مکان و YIYI و شرکت تجارت الکترونیکی BEECRAZY
رافائل ملو لیسانس خود را در رشته مهندسی از PUC-Rio دریافت کرد. ملو در بیش از 15 سال فعالیت خود در امور مالی ، با شرکت های بزرگ آسیا کار کرده و به تأمین بیش از 50 میلیون AUD در بودجه وب سایت تجارت اجتماعی Ensogo کمک کرده است.
گری اور یک مهندس نرم افزار با بیش از نه سال تجربه مهندسی کامل است که قبل از تاسیس کریپتو ، به عنوان معمار پلت فرم در Ensogo کار می کرد و شرکت توسعه برنامه های تلفن همراه Foris را بنیان گذاشت. وی لیسانس خود را در رشته مهندسی ، علوم کامپیوتر از دانشگاه هنگ کنگ دریافت کرد.
قبل از کمک به راه اندازی کریپتو ، بابی بائو در بخش M&A بانک سرمایه گذاری رنسانس چین کار می کرد. بائو در دانشگاه ملبورن ، دانشکده تجارت NYU Stern و کالج ویلیام و مری تحصیل کرده است.
 
چه چیزی سکه کریپتو را منحصر به فرد می کند؟
بلاک چین CRO عمدتا بر ارائه ابزارهای سودمند به کاربران از راه حل های پرداخت ، تجارت و خدمات مالی کریپتو متمرکز است.
دارندگان CRO می توانند سکه های خود را در Crypto Chain شرط بندی کنند تا به عنوان یک اعتبارسنج عمل کند و برای پردازش معاملات در شبکه هزینه دریافت کنند. علاوه بر این ، از سکه های CRO می توان برای تسویه هزینه های معاملات در Crypto Chain استفاده کرد.
در چارچوب برنامه پرداخت Crypto Pay ، کاربران می توانند با پرداخت تاجران در CRO و تا 10٪ با خرید کارت های هدیه و انجام انتقال نظیر به نظیر به سایر کاربران ، تا 20٪ بازپرداخت کنند.
هنگامی که نوبت به موارد استفاده از تجارت می رسد ، برنامه کریپتو به کاربران اجازه می دهد تا با قرار دادن CRO پاداش رمز برای لیست های انتخاب شده کسب کنند.
علاوه بر این ، کاربران می توانند با قرار دادن آنها در برنامه Crypto Exchange یا Visa Card فلزی کریپتو ، سود سالانه حداکثر 10-12٪ را در سکه های کریپتو خود کسب کنند.
به طور کلی ، CRO به عنوان ابزاری عمل می کند که قدرت کریپتو را برای افزایش پذیرش ارزهای رمزپایه در مقیاس جهانی فراهم می کند. به این ترتیب ، این شرکت به طور مداوم در حال یافتن و توسعه موارد استفاده جدید است که به کاربران امکان می دهد از ارز رمزنگاری شده استفاده کنند تا کنترل آنها بر پول ، داده ها و هویت خود را افزایش دهند.
چه تعداد سکه کریپتو در گردش وجود دارد؟
عرضه کل CRO به 100 میلیارد سکه محدود شده، که همه آنها با فعال شدن بلاکچین ایجاد شده اند - و این یک ارز رمزپایه غیرقابل استخراج است. کریپتو به پیش فروش ، فروش عمومی یا عرضه اولیه سکه (ICO) اعتماد نکرد - در عوض ، سکه ها فقط از طریق توزیع ثانویه توزیع می شوند.
کل تأمین CRO برای پنج منظور مختلف تخصیص خواهد یافت:
• 30٪ - مشوق های توزیع و راه اندازی ثانویه - به صورت روزانه و طی پنج سال از 14 نوامبر 2018 منتشر می شود.
• 20٪ - ذخیره سرمایه - تا 7 نوامبر 2022 منجمد شده است.
• 20٪ - مشوق های طولانی مدت شبکه - تا 7 نوامبر 2022 منجمد می شود.
• 20٪ - کمک هزینه های اکوسیستم - تا زمان راه اندازی Mainnet Chain کریپتو مسدود شده است.
• 10٪ - توسعه جامعه.
 
امنیت شبکه سکه کریپتو چگونه است؟
CRO بر اساس استاندارد سازگاری ERC-20 در بالای بلاکچین اتریوم  (ETH)ساخته شده است ، به این معنی که شبکه آن توسط عملکرد Ethash ایمن است.
 
از کجا می توانید سکه کریپتو (CRO) بخرید؟
سکه های CRO در صرافی های ارز رمزنگاری شده متعددی موجود است که برخی از آنها عبارتند از:
• Bittrex
• OKEx
• Huobi Global