پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
bttc

بیت تورنت(جدید)

BTTC, BitTorrent

0 $
-0.83 0.216151 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 660,526 $
حجم معاملات 24h 164,684,669 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 0 تومان
آخرین معامله 0 تومان

بیت تورنت(جدید) چیست؟

بیت تورنت یک پلتفرم محبوب برای به اشتراک گذاری فایلها و فایلهای تورنت از طریق peer-to-peer (P2P) است که در سالهای اخیر به طور فزاینده ای غیرمتمرکز شده است.

این بیت تورنت که در ژوئیه سال 2001 منتشر شد ، در جولای 2018 توسط پلت فرم بلاکچین ترون خریداری شد.

از زمان خریداری ، بیت تورنت ابزارهای جدیدی را با یک رمز ارز رمزنگاری بومی ، BTT ، که در فوریه 2019 منتشر شد ، اضافه کرده است. BTT با استفاده از استاندارد TRC-10 خود در بلاک چین ترون راه اندازی شد.

طبق ادبیات رسمی آن ، بیت تورنت در حال حاضر "بزرگترین پروتکل ارتباطات غیرمتمرکز P2P" در جهان است.

چه کسانی بنیانگذار بیت تورنت هستند؟

بیت تورنت اصلی حاصل ایده برام کوهن ، توسعه دهنده و کارآفرین است که از آن زمان به بعد در عرصه ارزهای رمزپایه بسیار شناخته شده است.

کوهن توضیح داده است که وی بیت تورنت را برای غصب صنعت سرگرمی تاریخ دار طراحی کرده است که بدست آوردن مطالب را کند و گران می کند.

این پلتفرم چندین جنگ حقوقی را شاهد بوده ، کوهن معتقد است که این قانون باعث کپی برداری از قوانین کپی رایت نمی شود و به کاربران امکان می دهد فایل هایی مانند موسیقی و فیلم را بین خود به اشتراک بگذارند.

در سال 2018 ، ترون خرید بیت تورنت خود را به پایان رساند و بیت تورنت را تحت کنترل جاستین سان قرار داد. سان به دلیل اتصال ترون به عنوان ارز رمزپایه و فناوری بلاکچین مشهور است و در حراج خیریه 4.5 میلیون دلار پیشنهاد داد تا ناهار را با وارن بافت (چهره معروف ضد رمزنگاری) بخورد و با او در مورد ارز رمزپایه بحث کند.

همچنین ترون پشت اضافه شدن ارز رمزپایه به بیت تورنت است ، زیرا توکن BTT در زنجیره بلوک ترون منتشر شد. این حرکت بخشی از تلاش های ترون برای افزودن ویژگی های غیرمتمرکز بیشتر به سیستم عامل بود.

چه چیزی بیت تورنت را منحصر به فرد می کند؟

هدف اصلی بیت تورنت اخلال در صنعت سرگرمی قدیمی و نحوه به دست آوردن محتوا توسط مصرف کنندگان بود.

شبکه های توزیع گران و ناکارآمد هدف اصلی بودند ، به طوری که برام کوهن ، توسعه دهنده اصلی ، مزایایی را در اجازه دادن به کاربران اینترنت برای توزیع مستقیم محتوا بین خود دید.

در اوایل دهه 2000 ، بیت تورنت به پلتفرم اشتراک فایل P2P با ورود ترون در سال 2018 تبدیل شد.

تحت ترون ، بیت تورنت جذابیت کاربران خود را برای علاقه مندان به راه حل های غیرمتمرکز و ارز رمزنگاری شده و همچنین پایگاه کاربران خود گسترش داده است.

از جمله ویژگی های اضافه شده بیت تورنت Speed است که از توکن BTT به عنوان بخشی از عملکرد خود استفاده می کند.

بیت تورنت همچنین با ارائه چندین نسخه "برتر" از پلتفرم خود که شامل قابلیت های VPN و مرور بدون آگهی است ، به خدمات پولی نیز تبدیل شده است.

چه تعداد سکه بیت تورنت(BTT) در گردش وجود دارد؟

BTT رمزنگاری بومی بیت تورنت است که به عنوان رمز استاندارد TRC-10 در بلاک چین ترون منتشر شده است.

کل عرضه ، همانطور که در روزنامه سفید آن آمده است ، 990.000.000.000 BTT است. 6 درصد از کل این مبلغ در فروش توکن عمومی ، 2 درصد در فروش توکن خصوصی و 9 درصد در فروش بذر موجود بود.

20.1٪ دیگر برای قطرات هوایی اختصاص دارد که قرار است در نقاط مختلف تا سال 2025 اتفاق بیفتد. تیم بیت تورنت و سازمان چتر ، بنیاد بیت تورنت ، 19٪ از سهام را دریافت کردند. بنیاد ترون 20٪ را در اختیار دارد که 19.9٪ به خود اکوسیستم بیت تورنت تعلق می گیرد.

4٪ نهایی از علائم اختصاص یافته به فعالیتهای مشارکتی است.

BTT نقش های مختلفی را در محصولات بیت تورنت بازی می کند ، از جمله اینکه به کاربران اجازه می دهد برای بارگیری سریعتر با بیت تورنت Speed به دیگران پرداخت کنند.

شبکه بیت تورنت چگونه ایمن است؟

بیت تورنت می گوید که "بالاترین سطح اقدامات امنیتی" را برای تأمین منابع مالی کاربران به کار می برد ، اما توصیه می کند که ارز رمزنگاری شده خطر ذاتی دارد.

این شرکت توصیه می کند تا کاربران با استفاده از گزینه هایی مانند تأیید بیومتریک ، از خود در برابر سرقت ، به صورت بدافزار یا برنامه های مشابه محافظت کنند.

بیت تورنت (BTT) را از کجا می توانید خریداری کنید؟

BTT در مبادلات عمده با ارزهای رمزپایه ، پایدار سکه و حتی ارزهای فیات قابل معامله است. Binance ، Huobi Global و OKEx از جمله این پیشنهادات هستند.