پلتفرم معاملاتی ژاوِکس
 علیزاده: استخراج رمز ارز همه علت قطعی برق نیست ممنوعیت انتقال پول به صرافی Binance توسط بانک Santander انگلستان
algo

الگورند

ALGO, Algorand

0 $
1.51 9,000.7 تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 1,576,529,364 $
حجم معاملات 24h 105,247,525 $
بالاترین قیمت 0$

اطلاعات بازار ژاوکس

حجم بازار 0 تومان
اولین معامله 8,987 تومان
آخرین معامله 8,957 تومان

الگورند چیست؟

الگورند یک شبکه مبتنی بر بلاکچین ، خودمتمرکز ، غیرمتمرکز و پشتیبانی از طیف گسترده ای از برنامه ها است. این سیستم ها ایمن ، مقیاس پذیر و کارآمد هستند و همه از ویژگی های حیاتی برای کاربردهای موثر در دنیای واقعی هستند. الگورند از محاسباتی پشتیبانی می کند که برای ایجاد اشکال جدید اعتماد به تضمین های قابل اعتماد عملکرد نیاز دارند.

شبکه اصلی الگورند در ژوئن 2019 فعال شد و از دسامبر سال 2020 تقریباً 1 میلیون معامله در روز را انجام داد.

بنیانگذاران الگوراند چه کسانی هستند؟

سیلویو میکالی استاد علوم کامپیوتر در انستیتوی فناوری ماساچوست و بنیانگذار الگوراند است. وی به دلیل مشارکتهای اساسی که در تئوری و عمل محاسبات امن دو طرفه ، پول نقد الکترونیکی ، ارزهای رمزپایه و پروتکل های بلاکچین انجام داده است ، دریافت کننده جایزه تورینگ (در سال 2012) است. این امر وی را به یکی از برجسته ترین سازندگان رمزنگاری در جهان تبدیل می کند.

چه چیزی الگوراند را منحصر به فرد می کند؟

در پاسخ به زمان معاملات کند بیت کوین و بلاکچین های دیگر ، الگوراند برای سرعت بخشیدن به معاملات و بهبود کارایی اختراع شد. الگورند به گونه ای طراحی شده که هزینه های معامله بسیار کمتری داشته باشد و همچنین از استخراج (مانند فرآیند پر انرژی) بیت کوین استفاده نمی شود ، زیرا این کار بر اساس یک پروتوکل بلاکچین ضد اثبات خالص مجاز انجام می شود

چند سکه الگوراند (ALGO) در گردش وجود دارد؟

در پیدایش بلاکچین الگورند آمده است که 10 میلیارد ALGO ضرب شده است. توزیع 10 میلیارد ALGO ثابت و تغییرناپذیر به جای برنامه اولیه 2024 در سال 2030 پایان می یابد.

امنیت شبکه الگوراند چگونه است؟

بلاکچین الگورند یک پروتکل بلاکچین اثبات خالص بدون مجوز است. بر خلاف بلاکچین های اثبات کار ، که بلاک ریشه باید توسط اعتبار سنجی هایی که به طور تصادفی انتخاب شده اند (با استفاده از قدرت محاسبات) تأیید شود ، در رویکرد خالص اثبات سهام همه اعتبار سنج ها برای یکدیگر شناخته شده اند و فقط باید در این مورد توافق کنند. بلوک بعدی به منظور ایجاد یک بلوک جدید.

الگورند (ALGO) را از کجا می توانید خریداری کنید؟

الگورند را می توانید در صرافی های زیر خریداری کنید: